ارائه انواع خدمات سازمانی و تک منظوره

امروزه هر کسب و کاری فارغ از بزرگ یا کوچک بودن به خدمات سازمانی نیاز دارد. این خدمات اکتیو شامل Voip، نظارت تصویری، شبکه، لینک رادیویی، مجازی سازی و تمام تجهیزات اکتیو و سروری است. مرکز تلکام ایران به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه راه‌اندازی خدمات سازمانی است. هدف ما در این سازمان ایجاد یک پلتفرم و زیرساخت برای مدیریت و هماهنگی داخل سازمان و تعامل هدفمند و دقیق با کارکنان است. از سوی دیگر خدمات ما به مدیریت ارتباط با مشتری نیز کمک زیادی می‌کند.

راه اندازی مرکز تماس، مرکز تلفن، ایجاد crm سفارشی برای مشتری (نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان) و خدمات شبکه و مجازی سازی و نرم افزار در مرکز تلکام ایران ارائه می‌شود.

 اجرا، بروزرسانی و ارتقا خدمات سازمانی

 خدمات مرکز تلکام ایران در زمینه اجرا، بروزرسانی و ارتقا و خدمات پشتیبانی سازمانی شامل موارد زیر است:

نگهداری شبکه

ارائه خدمات مخابراتی و VOIP

در زیر مجموعه این بخش خدماتی از جمله مرکز تماس اوپن سورس، راهکارهای سیسکو و مایکروسافت ارائه می‌شود.

مرکز تماس اوپن سورس نوعی نرم افزار برنامه نویسی با کمک ماژول‌های آماده است. خدمات ما در این زمینه عبارتند از:

1. مرکز تماس asterisk:

مرکز تماس asterisk به عنوان دومین کال سنتر قدرتمند دنیا شناخته شده است و به دلیل اینکه قابلیت توسعه دارد، در بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها به عنوان یک مرکز تماس قابل اعتماد شناخته شده است. یکی از خدمات ما ارائه این کال سنتر به مشتریان است.

2. مرکز تماس Free switch:

مرکز تماس Free switch مدل توسعه یافته call center است که سیستم بسیار حرفه‌ای دارد و یکی از بهترین مرکز تماس‌های حال حاضر محسوب می‌شود. این کال سنتر با تمامی زبان‌های برنامه نویسی هماهنگی دارد و تا 3 هزار تماس همزمان را پشتیبانی می‌کند. یکی از خدمات ما ارائه این مرکز تماس است.

3.مرکز تماس Kamailio:

این مرکز تماس قدرتمندترین مرکز مسیریاب تماس تحت لایسنس GLP است و یکی از کامل‌ترین هسته‌های توسعه یافته جهت مدیریت تماس را دارد. مرکز تلکام ایران این مرکز تماس را نیز برای مشتریان ارائه می‌دهد.

خدمات شبکه

مرکز تلکام ایران در زمینه شبکه نیز خدمات گسترده‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهد. از جمله اقدامات ما در این زمینه می‌توان به سوییچ (switch)، مسیریاب(Router)، فایروال (Firewall)، امنیت، دسترسی‌های سازمانی و پیکربندی‌های سازمانی اشاره کرد.

1- سیسکو و میکروتیک: مرکز تماس cme یک راهکار عالی برای ایجاد یک ارتباط تلفنی با کیفیت بالا در بستر شبکه است.

2- سوییچ: خدمات پیکربندی سوئیچ که یکی از تجهیزات اکتیو شبکه است، توسط مرکز تلکام ایران  ارائه می‌شود. این بخش انتقال بسته‌های دیتا در بین دستگاه ها را بر عهده دارند.

3– روتر: خدمات نگه داری و  راه اندازی روترها شامل سرویس‌ها و دستورالعمل‌های مختلف می‌باشد.

4– امنیت و فایروال شبکه: اقدامات ما در این زمینه به منظور جلوگیری از بروز مشکلات امنیتی در بستر شبکه صورت می‌گیرد. این مجموعه اقدامات می‌تواند بصورت راهکارهای متعددی در قالب سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری پیاده سازی شوند.

5– دسترسی سازمانی: به منظور اتصال شعب سازمان‌ها به یکدیگر و یا سازمان‌های همکار به یکدیگر صورت می‌گیرد.

لینک رادیویی

یکی از خدمات مرکز تلکام ایران راه اندازی شبکه‌های وایرلس در سطح داخلی است. پیاده سازی لینک‌های رادیویی مبتنی بر پهنای باند کاربر و پیاده سازی فوندانسیون و نصب دکل، امکان سنجی رادیویی و مدیریت دیتای و رمزنگاری دیتا بر بستر وایرلس از جمله اقدامات ما در این زمینه است.

 مرکز تلکام ایران با داشتن تیمی مجرب می‌تواند در این زمینه خدمات قابل توجهی را ارائه دهد. همچنین به دلیل داشتن پروتکل تانلینگ می‌تواند امنیت شبکه را هم تضمین کند. سپس با کمک SLA تست خدمات انجام می‌شود تا اصطکاک با مشتریان به صفر برسد و ارائه خدمات رادیویی برحسب توافقات انجام شده در قرارداد صورت بگیرد.

مجازی سازی

یکی دیگر از خدمات مرکز تلکام ایران به سازمان‌ها و کسب‌ و کارها، مجازی سازی است. مجازی سازی یک فناوری نوآورانه است که به شرکت‌ها کمک می‌کند  در هزینه‌ها تا حد زیادی صرفه‌جویی کرده و با کارآیی بیشتری فعالیت کنند. البته راه‌اندازی زیرساخت‌های شبکه برای مجازی سازی ضرورت دارد. در این پروژه شما به سرورهای کمتری نیاز دارید و مجبور به استفاده از نرم‌افزارهای قدیمی نیستید. همچنین هزینه‌های نگهداری را نیز کاهش می‌دهد.

نرم افزار CRM

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM اکنون برای هر کسب و کاری ضرورت دارد. با کمک نرم افزارهای مرکز تلکام ایران می‌توانید روابط کارکنان سازمان با مشتریان را بهبود دهید.

از آنجا که نرم افزار CRM مخصوص به شرکت‌های ارائه دهنده است، پشتیبانی هم باید توسط همان شرکت انجام شود. ما در مر کز تلکام ایران بخشی از خدمات خود را در زمینه ارائه نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان قرار داده ایم.

تولید نرم افزارهای مخابراتی سفارشی

سازمان‌ها و شرکت‌ها فارغ از بزرگ یا کوچک بودن ممکن است به نرم افزارهای مخابراتی برحسب فعالیت خود نیاز داشته باشند. برای مثال نرم افزارهای محاسباتی، نرم افزارهای شبیه سازی سه بعدی و یا نرم افزار شبیه ساز سیستم در این دسته قرار می‌گیرد.

اجرای خدمات پسیو

خدمات پسیو شامل فعالیت‌های ساختاری و استراکچر است. برای مثال کابل کشی، امور رک و …. را شامل می‌شود. به طور کلی اجرای خدمات پسیو نقش مهمی در راه‌اندازی شبکه ایفا می‌کند و همان کابل کشی شبکه است. حال آنکه سرعت یک شبکه به پروتکل‌های رعایت شده و نحوه کابل کشی و متریال بستگی دارد.

سیستم‌های نظارت تصویری و مداربسته

سیستم مداربسته و نظارت تصویری که در گذشته فقط برای سازمان‌های بزرگ کاربرد داشتند، اکنون برای بسیاری از کسب و کارها ضروری است. این سیستم‌ها با کمک هوش مصنوعی و با نسخه‌های جدید راهی بازار شده‌اند. برای حفظ دارایی و محافظت از اموال ساختمان‌ها اعم تجاری و اداری به وجود چنین سیستم‌هایی نیاز است. در مرکز تلکام ایران می‌توانید برحسب نیاز و وسعت شرکت و ساختمان محل کار یا زندگی این سیستم‌ها را تهیه کنید.

ahg telecom

سرویس‌های تک منظوره

سرویس‌های تک منظوره برای دو دسته از شرکت‌ها پیاده سازی می‌شود:

خدمات سازمانی سطح 2 (پیمانی)

خدمات سازمانی در این شکل به طور غیر مستقیم است که برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ کاربرد دارد. این نوع خدمات به عنوان سرویس‌های تک منظوره یا پیمانکاری سطح 2 هم شناخته شده است. به عبارت دیگر سازمان یا شرکت بزرگ به دلیل گستردگی بیش از حد باید هر یک از بخش‌های خدمات سازمانی را به شرکت‌های مربوطه واگذار کند. برای مثال راه اندازی و مدیریت مرکز تماس VOIP به دست یک شرکت و یا شبکه به دست شرکت دیگری سپرده می‌شود.

به عبارت دیگر شرکت‌های بسیار بزرگ (سازمان نیمه دولتی) که هر قسمت از سازمان را بر عهده یک شرکت مجزا می‌گذارند، در لایه قرارداد سطح 2 جای می‌گیرند.

 خدمات سازمانی سطح 1

شرکت‌های کوچک و متوسط که به صورت استارت آپ و با پرسنل پایین هستند. این خدمات به صورت یک پکیج فشرده و همراه با پشتیبانی‌های کم هزینه به کسب و کارهای کوچک ارائه می‌شود.

این خدمات به صورت مستقیم در سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و متوسط است. به این صورت که شرکت یا سازمان فقط یک ویپ یا چند سیستم نیاز دارند. پس می‌توانند بدون وابستگی به شرکت‌های بیرون و یا پروژه برون‌سپاری، به طور مستقیم مدیریت این بخش‌ها را برعهده بگیرند.

نمونه قراردادها