سامانه پیجینگ سیسکو چیست؟

سیستم پیجینگ چیست؟

سیستم پیجینگ یک مجموعه متشل از میکروفون، اتاق کنترل و تعدادی بلندگو است که به کمک آن می‌توان یک پیام را داخل بخش‌های مختلف یک ساختمان یا یک شرکت منتقل کرد. این ویژگی در  بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و بسیاری از محیط‌های عمومی یافت می‌شود. سامانه پیجینگ سیسکو به عنوان یکی از مهم‌ترین و شناخته شده‌ترین سیستم‌ها پجینگ در دنیا در بسیاری از امکان به کار گرفته شده است.

سامانه پیجینگ چیست؟

سامانه پیجینگ سیسکو چیست؟

سامانه پیجینگ سیسکو به وسیله نرم افزار جانبی InformaCast مدیریت می‌شود. این نرم افزار قابلیت‌های متعددی را روی سامانه پیجینگ سیسکو به کاربران ارائه می‌دهد. این نرم افزار قابلیت شخصی سازی و سفارشی شدن را نیز دارا می‌باشد. نرم  افزار informa cast باید به مرکز تماس CUCM سیسکو متصل شود تا قابلیت‌هایش را ارائه دهد.

سامانه پیجینگ سیسکو
سامانه پیجینگ سیسکو

نرم افزار InformaCast چیست؟

نرم افزار InformaCast یک سیستم اطلاع رسانی گسترده اضطراری است که پیام‌های مهم را به تلفن‌های داخلی به صورت خطی، دسته‌ای و گروهی ارسال کرده و به اطلاع رسانی سریع کمک می‌کند.

 در واقع InformaCast یک پروتکل اختصاصیVoice over IP  برای ارسال یک پیام صوتی زنده است. این پروتکل به نقاط پایانی یک سیستم صوتی مانند بلندگوها و اسپیکرها اجازه می‌دهد تا پیام زنده را که ممکن است ضبط شده یا حتی آنلاین باشد، پخش کنند. این پیام می‌تواند یک هشدار سازمانی باشد و یا اطلاع رسانی وقت اذان و یا وقت استراحت نیز باشد.

ویژگی‌ها و قابلیت های سامانه پیجینگ سیسکو چیست؟

  1. ارسال انواع پیام صوتی بر روی تلفن‌های یک سازمان و یا پخش آن در فضای باز؛
  2. پخش انواع پیام‌های هشدار، اذان، موزیک یا اطلاع رسانی؛
  3. ایجاد هماهنگی میان پرسنل یک سازمان، ارگان یا شرکت در اسرع وقت؛
  4. مدیریت بهتر و دقیق‌تر شرایط بحران در کارخانجات و بیمارستان‌ها و یا دفاتر اداری و سازمان‌ها؛
  5. ارسال پیام صوتی خودکار در پارک‌ها و یا اماکن عمومی؛
  6. ایجاد یک سیستم داخلی و درون سازمانی برای اطلاع رسانی دقیق و سریع پیام ها؛
  7. امکان ارسال یک پیام صوتی برای ده‌ها اپراتور به طور همزمان؛
  8. ارسال پیام صوتی با کیفیت بالا و بدون تاخیر؛
  9. هشدار صوتی سریع جهت بروز اشکال یا خطا در روند انجام کار توسط کارمندان؛
  10. قابلیت شخصی سازی و سفارشی شدن.

سامانه پیجینگ سیسکو مناسب چه کسب و کارهایی می‌باشد؟

این سامانه با بهره‌مندی از نرم افزار InformaCast مزایای پرشمار و متنوعی را برای انواع کسب و کارهای گوناگون ارائه می‌دهد. سامانه پیجینگ سیسکو برای تمام کسب و کارهای سازمانی و اداری، کارخانجات، بیمارستان‌ها، پارک‌ها، فرودگاه‌ها و اماکنی که نیاز به استفاده از یک سیستم پیجینگ تحت شبکه دارند، ضروری و کاربردی می‌باشد.

راه اندازی سامانه پیجینگ سیسکو می‌تواند تا حد زیادی به مدیریت صحیح منابع انسانی در سازمان ها و ادرات کمک کند و موجبات کاهش هزینه، مخارج و تلفات کاری نیروی انسانی را فراهم آورد و سبب افزایش نرخ بازدهی نیروی کار و بهبود نظارت بر پرسنل و مدیریت اصولی و صحیح  شود.

مرکز تلکام ایران

مرکز تلکام ایران یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پیجینگ سیسکو با ارائه محصول InformaCast  می‌باشد. مجموعه ما در تمامی مراحل مشاوره، نصب و راه اندازی و پشتیبانی، رعایت حقوق مشتری را در اولویت کاری خود قرار داده و با متخصصین و کارشناسان برجسته ای که در حوزه شبکه و سیستم ویپ دارد، بهترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت به متقاضیان ارائه می دهد. تیم متخصص ما قابلیت شخصی سازی و ایجاد یک سیستم سفارشی پیجینگ را به خواسته شما و با  در نظر گرفتن ایده‌های شخصی شما دارا می‌باشد و یک سیستم پیجینگ با قابلیت‌های شخصی و دلخواه را به شما تحویل می‌دهد.