معرفی سانترال پاناسونیک سری NS

سانترال پاناسونیک سری NS که به سانترال‌های هیبریدی یا دیجیتال نیز معروف است، سانترال‌هایی تحت شبکه هستند که از لحاظ ظاهری نیز با سایر سانترال‌های پاناسونیک متفاوت می‌باشند. این سانترال‌ها در سه سری NS300 ،NS500 و NS1000 موجود می‌باشند. یک سانترال پاناسونیک سری NS، دارای کارت‌هایی متفاوت نسبت به سانترال‌های TDA و TDE می‌باشد و همه پورت‌های خروجی کارت‌ها در آن، به شکل یک سوکت تعبیه شده است.

سانترال پاناسونیک سری NS، با بهره گیری از اصولی خاص، قابل نصب روی دیوار نیز می‌باشد و می‌تواند در داخل یک رک دیواری قرار بگیرد. پرظرفیت‌ترین سانترال پاناسونیک سری NS، سانترال NS1000 است که قابلیت ارتباط و اتصال با هر سانترال دیگری را به وسیله کارت‌های شبکه دارا می‌باشد، هر چند که محبوب‌ترین و پرکاربردترین سانترال NS پاناسونیک، سانترال NS500 می‌باشد. این سانترال با ظرفیت پایه 20 داخلی، قادر است تا 292 خط داخلی دیجیتال، آنالوگ و یا ویپ را در اختیار کاربران قرار دهد.

سانترال پاناسونیک سری NS

نحوه ارتباط با سانترال پاناسونیک سری NS

نحوه ارتباط با سانترال پاناسونیک سری NS از طریق یک محیط تحت وب خواهد بود و این شاید بزرگترین تمایز آن با سایر سری های سانترال‌های پاناسونیک می‌باشد. در سانترال‌های سری TDA، برای برقراری ارتباط با شبکه، باید ابتدا آن را به وسیله کارت‌های مخصوص به یک سانترال TDE تبدیل کنیم و سپس با استفاده از نرم افزارهای مختلف، از آن در بستر شبکه استفاده نماییم.

 در سانترال‌های TDE نیز برای بهره‌مندی از قابلیت‌های ویپ، نیاز به استفاده از برخی از کارت‌های شبکه می‌باشد. اما در سانترال‌های سری NS برای بهره‌مندی از قابلیت‌های ویپ، نیازی به هیچ نرم افزار یا کارت اضافه‌ای نخواهد بود و تمام فرآیندها از طریق یک محیط تحت وب انجام می شود.

معرفی انواع سانترال پاناسونیک سری NS

 

1- ویژگی‌ها و مشخصات سانترال NS300

سانترال NS300 پاناسونیک در واقع یک مرکز تلفن هیبریدی است که می‌تواند یک سیستم ارتباطی تحت شبکه برای شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط ایجاد کند. این سانترال از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و قابلیت گسترش و توسعه بالایی دارد.

مهم‌ترین ویژگی‌های این سانترال عبارتند از:

 1. پشتیبانی از بی‌سیم‌های دکت؛
 2. ارائه سیستم ردیابی روی تمامی خطوط تلفنی؛
 3. قابلیت اتصال و ارتباط با سایر سانترال‌های پاناسونیک؛
 4. قابل نصب روی دیوار و قرار گیری در رک‌های دیواری؛
 5. دارای ظرفیت اولیه 6 خط شهری و 18 خط داخلی؛
 6. امکان افزایش تعداد خط‌های شهری تا 126خط؛
 7. دارای لایسنس‌های نصب شده و رایگان؛
 8. امکان افزایش تعداد خط‌های داخلی تا ۲۸۸ خط.

2- ویژگی‌ها و مشخصات سانترال NS500

سانترال NS500 پاناسونیک یک مرکز تلفن دیجیتال هوشمند است که قابلیت ساپورت و ارائه خدمات تحت شبکه برای انواع شرکت‌های کوچک و متوسط را دارا می‌باشد. این سانترال پاناسونیک دارای 4 خط داخلی پیش فرض می‌باشد و از سیستم مزاحم یاب روی خطوط تلفن شهری نیز برخوردار است.

مهم‌ترین ویژگی‌های این سانترال عبارتند از:

 1. پشتیبانی از بی‌سیم های دکت؛
 2. ارائه سیستم ردیابی روی تمامی خطوط تلفنی؛
 3. قابلیت اتصال و ارتباط با سایر سانترال‌های پاناسونیک؛
 4. قابل نصب روی دیوار و قرار گیری در رک‌های دیواری؛
 5. بهره مندی از دو کانال تلفن گویا به صورت پیش فرض؛
 6. دارای ظرفیت اولیه 6 خط شهری و 18 خط داخلی؛
 7. امکان افزایش تعداد خط‌های شهری تا 126خط؛
 8. دارای لایسنس‌های نصب شده و رایگان؛
 9. امکان افزایش تعداد خط‌های داخلی تا ۲۸۸ خط.

تلفن سانترال NS500
سانترال ns500

3- ویژگی‌ها و مشخصات سانترال NS1000

سانترال NS1000 پاناسونیک یکی از پرظرفیت‌ترین سانترال‌های موجود در میان انواع برندهای ارائه دهنده سانترال می‌باشد که قابلیت ارائه انواع خدمات ویپ به شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ را با بهترین کیفیت دارا می‌باشد. این سانترال پاناسونیک قابلیت ادغام و یا اتصال به سایر سانترال‌های پاناسونیک را نیز دارا می‌باشد.

مهم‌ترین ویژگی‌های این سانترال عبارتند از:

 1. طراحی ماژولار؛
 2. پشتیبانی از 256 ترانک مستقل؛
 3. پشتیبانی از 600 ترانک با بهره‌مندی از قابلیت One-look؛
 4. پشتیبانی از 640 خط داخلی مستقل؛
 5. پشتیبانی از 1000 خط داخلی با بهره‌مندی از قابلیت One-look؛
 6. ارائه تلفن گویای هوشمند؛
 7. قابلیت توسعه برای 8000 کاربر؛
 8. استفاده از پورت‌های خط شهری قابل توسعه؛
 9. دارای امنیت و انعطاف پذیری بالا؛
 10. پشتیبانی از انواع قابلیت‌های تحت شبک.

راه اندازی سانترال پاناسونیک سری NS

راه اندازی سانترال پاناسونیک سری NS می‌تواند برای تمامی کسب و کارهایی که نیازمند استفاده از خدمات مبتنی بر ویپ هستند، بسیار مفید و کاربردی باشد و نه تنها موجبات رشد کسب و کار آن‌ها را فراهم سازد، بلکه باعث کاهش هزینه‌های اضافی آن ها شود. مدل‌های مختلف سانترال‌های سری NS پاناسونیک، می‌تواند پاسخگوی نیاز انواع مشاغل و کسب و کارها، از مشاغل نوپا و کوچک گرفته تا مشاغل بزرگ و پیشرفته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سانترال های NS پاناسونیک و یا سفارش راه اندازی این سانترال ها، می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.