معرفی سانترال پاناسونیک kx-tes824 

سانترال پاناسونیک kx-tes824 یکی از سانترال‌های قدیمی و کم ظرفیت پاناسونیک است که علیرغم اینکه ظرفیت پایینی دارد، امکانات مناسبی را به کاربران ارائه می‌دهد. این سانترال برای کسب و کارهای کوچک که قصد دارند از خطوط داخلی و ارتباطات بین شهری باکیفیتی برخوردار باشند، بهترین گزینه است. این سانترال پاناسونیک که به سانترال 824 و یا سانترال KX نیز معروف است، با توجه به امکاناتی که دارد، قیمت آن بسیار مناسب است و یک گزینه اقتصادی و مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک می‌باشد.

سانترال پاناسونیک kx-tes824
سانترال پاناسونیک kx-tes824

ویژگی‌ها و امکانات سانترال پاناسونیک kx-tes824

اگر در زمان نصب این محصول از تیمی متخصص کمک گرفته شود، می‌توان از این سانترال به عنوان یک محصول با کیفیت و با عمر طولانی استفاده کرد. این سانترال پاناسونیک به طور پیش فرض قابلیت استفاده از 3 خط شهری برای استفاده 8 کاربر را دارا می‌باشد.

اگر قصد داشته باشیم تا از امکانات گوناگونی که قابل پیاده سازی روی این سانترال پاناسونیک می‌باشند، استفاده کنیم، باید از کارت‌های مختلفی که قابل اتصال به سانترال هستند استفاده کنیم. استفاده از این کارت‌ها سبب می‌شود تا ما بتوانیم از امکانات بیشتری روی سانترال پاناسونیک kx-tes824 استفاده کنیم.

کارت کالرآیدی

یکی از محبوب‌ترین کارت‌هایی که روی این سانترال نصب می‌شود، کارت سانترال پاناسونیک TE82494 است که به وسیله آن می‌توان از قابلیت کالر آیدی روی دستگاه‌های تلفنی که به این سانترال نصب می‌شوند استفاده کرد. این کارت تا سه خط تلفنی را پشتیبانی می‌کند. اگر قصد دارید از این سانترال برای پشتیبانی 8 خط شهری استفاده کنید، باید سه کارت کالرآیدی روی آن نصب کنید.

تلفن گویا

تلفن گویا یکی از قابلیت‌هایی است که به صورت پیش فرض روی این سانترال پاناسونیک وجود دارد، اما مشکلی که وجود دارد این است که این قابلیت فقط برای یک تماس همزمان قابل اجرا است و و برای اینکه بتوانید از قابلیت تلفن گویا برای دو تماس همزمان استفاده کنید، باید از کارت TE82491 استفاده کنید و آن را روی سانترال 824 نصب نمایید. قابلیت تلفن گویا در سانترال 824، حداکثر توانایی پشتیبانی از دو خط تلفن به صورت همزمان را دارا می‌باشد. در صورتی که میزان تماس‌های ورودی شما بالاست، باید از دیگر سانترال های پاناسونیک استفاده کنید.

قابلیت گروه‌های چرخشی

یکی دیگر از قابلیت‌های سانترال پاناسونیک kx-tes824 ، قابلیت گروه‌های چرخشی آن است. به وسیله این قابلیت، تماس‌های ورودی به سیستم مدیریت و توزیع می‌شوند و تماس‌ها به ترتیب به خطوط تلفن وصل می‌گردد. به این صورت که تماس اول به خط اول و تماس دوم به خط دوم و این روال تا خط هشتم به ترتیب ادامه می‌یابد و اپراتورها به صورت نوبتی و چرخشی به تماس‌های ورودی پاسخ می‌دهند. با استفاده از این ویژگی، تمامی تماس‌های ورودی به صورت یکسان میان اپراتورها تقسیم می‌گردد.

 

استفاده از باتری در مواقع اضطراری

سانترال پاناسونیک kx-tes824 سانترالی است که نیاز به UPS ندارد و علت آن این است که این سانترال از دو باتری 12 ولتی استفاده می‌کند که می‌تواند آن را تا دو ساعت در مواقع اضطراری  روشن نگه دارد.

 

سازگاری با سایر تلفن‌های پاناسونیک

این سانترال پاناسونیک با تمامی تلفن‌های پاناسونیک سازگار می‌باشد و می‌تواند تمامی تلفن‌های آنالوگ، رومیزی و یا بیسیم پاناسونیک را فعال سازد. این سازگاری در کنار قیمت مناسب این سانترال، از آن یک گزینه ایده آل برای راه اندازی یک مرکز تلفن با کمترین هزینه ساخته است.

 

چه کسب و کارهایی باید یک سانترال پاناسونیک kx-tes824 داشته باشند؟

به طور کلی این سانترال پاناسونیک، قدیمی‌ترین و ابتدایی‌ترین نوع در میان سانترال‌های پاناسونیک به شمار می‌رود. این سانترال برای کسب و کارهایی که میزان ترافیک ورودی آن‌ها بیش از حد بالا نیست و یا به دنبال قابلیت‌های پیچیده و یا پیشرفته‌ای نیستند، بهترین گزینه می‌باشد.  سانترال 824 پاناسونیک، در میان تمامی سانترال‌های پاناسونیک دارای قیمت ارزان‌تری می‌باشد و برای کسب و کارهای نوپا یا مشاغلی که به دنبال راه اندازی یک مرکز تلفن با کمترین هزینه هستند، بهترین و مقرون به صرفه‌ترین گزینه می‌باشد.