معرفی مرکز تماس سیسکو cisco uccx

مرکز تماس یکپارچه سیسکو (cisco uccx) چیست؟

مرکز تماس یکپارچه سیسکو (cisco uccx) متشکل از یک نرم افزار UCCX می باشد. این نرم  افزار یکی از راه حل های مرکز تماس شرکت سیسکو می باشد که شرایط را جهت راه اندازی یک کال سنتر مهیا می کند. نرم افزار cisco uccx، به مرکز تماس CUCM متصل شده و بستری برای پشتیبانی از ۴۰۰ Agent را  فراهم می کند. با بهره مندی  از UCCX می توان سرویس هایی نظیر ACD، IVR و CTI را نیز پیاده سازی کرد. در واقع uccx  محیطی را در دسترس کاربر قرار می دهد تا بدون نیاز به برنامه نویسی و به صورت ویژوال، امکان اتصال به سایر دیتا بیس ها و نرم افزارها مهیا باشد.

چرا مرکز تماس یکپارچه  سیسکو (cisco uccx) مهم است؟

مرکز تماس یکپارچه سیسکو (cisco uccx) به کسب و کارها، ادارات و سازمان ها کمک می کند تا یک ارتباط پیوسته و مداوم با مشتری برقرار کرده و از ویژگی ها و قابلیت های متعدد این نرم افزار بهره مند شوند. این مرکز تماس برای شرکت ها و سازمان های بزرگ بسیار کاربردی می باشد و خدماتی نظیر مدیریت تماس خودکار، سامانه تلفن گویا و یکپارچه سازی مراکز تلفن کامپیوتری، قابل پیاده سازی روی آن می باشد. این مرکز تماس قابلیت توسعه، گسترش و ادغام و اتصال با سایر مراکز تلفن سیسکو را نیز دارا می باشد، از این رو یک نرم افزار کاربردی برای سازمان هایی است که قصد دارند مدیریت درون سازمانی یا ارتباطات بیرون سازمانی خود را بهبود ببخشند.

 

ویژگی ها و قابلیت های مرکز تماس یکپارچه سیسکو (cisco uccx)

Cisco Finesse Desktop

یک راهکار کاربردی که می تواند دسترسی به اطلاعات مشتری و برخی برنامه های CRM را تسهیل نماید. در واقع Cisco Finesse Desktop یک طراحی قابل درک از دسکتاپ ارائه می دهد که می تواند بهبود عملکرد پرسنل و بهبود رضایت مشتری را در بر داشته باشد.

خدماتی که Cisco Finesse Desktop ارائه می دهد:

 1. قابلیت طراحی سفارشی
 2. کنترل و مدیریت تماس
 3. پشتیبانی از چت آنلاین
 4. پشتیبانی از ایمیل
 5. گزارش گیری از تماس ها
 6. دفترچه تلفن حاوی اطلاعات مشتری

 

 

 

Context Service

این قابلیت مبتنی بر Cloud است و یک سرویس مناسب برای نظارت بر یک سیستم دورکاری می باشد. این ویژگی از قابلیت های مهم یک مرکز تماس یکپارچه سیسکو (cisco uccx) می باشد که شرایطی را برای تسهیل امور اپراتورها در بخش ارتباط با مشتری بر اساس ارائه اطلاعات و سابقه مشتری  فراهم می آورد.

خدماتی که Context Service ارائه می دهد:

 1. مدیریت نحوه عملکرد اپراتورها یا کارشناسان مرکز تماس
 2. ارائه اطلاعات و سابقه مشتری
 3. قابلیت استفاده از تجهیزاتی تلفنی در بسترهای مختلف ارتباطی
 4. پشتیبانی از برگزاری وب کنفرانس
 5. کنترل وضعیت دورکاری کارمندان

 

 CTI

درگاه یکپارچه سازی مراکز تلفن کامپیوتری که به CTI معروف است، یکی دیگر از قابلیت های مرکز تماس cisco uccx می باشد. این قابلیت که اطلاعات کامل و جامعی را از یک مشتری به واسط های ارتباطی ارائه می دهد و در واقع توسعه دهنده ارتباط با مشتری است. یک کانکشن CTI  در یک بستر امن، اطلاعات مورد نیاز را از پایگاه داده های CRM را دریافت و به اپراتور یا کارشناس بخش ارتباط با مشتری ارائه می دهد.

 

 

سامانه تلفن گویا (IVR)

سامانه تلفن گویا (IVR) در واقع یک سیستم مدیریت سفارشی تماس ها و منوهای صوتی می باشد که دارای آپشن ها و گزینه ها متعددی است. از قابلیت هایی نظیر ضبط پیغام ها، ارجاع مشتری به اپراتور، احراز هویت اطلاعات مشتری، تبدیل متن به صوت و ده ها ویژگی دیگر پس از پیاده سازی این سامانه روی یک مرکز تماس یکپارچه سیسکو می توان بهره برد.

 

 

پیام رسانی فوری یا Instant Messaging

 پیام ‌رسانی فوری یکی دیگر از قابلیت هایی است که می توان از آن  در بستر یک cisco uccx بهره برد. این ویژگی می تواند پیام رسانی آنی و فوری را میان کارشناسان و اپراتورها، خارج از مرکز تماس پشتیبانی کند. این ویژگی توسط پلتفرم Cisco Jabber قابل اجرا می باشد.

معرفی مزایای یک مرکز تماس یکپارچه سیسکو برای مدیران

 1. قابلیت مشاهده شاخص‌های عملکرد که سبب می شود تا مدیران وضعیت کاری کارمندان را به دقت رصد کنند.
 2. قابلیت چت آنلاین با تمام اعضا به کمک Jabber سیسکو و حل آنی مشکلات آنها
 3. بررسی و نظارت کامل بر تماس ها در هر لحظه
 4. خارج کردن اپراتور از خط و ارتباط مستقیم با مشتری
 5. ضبط کامل تماس ها و اطلاعات مشتری

مرکز تماس یکپارچه سیسکو (cisco uccx)

معرفی مزایای یک مرکز تماس یکپارچه سیسکو برای کارشناسان و اپراتورها

 1. ارائه اطلاعات دقیق مشتری
 2. ارائه بستری امن برای ارتباط با مشتری یا سایر اپراتورها
 3. افزایش سرعت و بهبود عملکرد با کاربری آسان به کمک نرم‌افزار Cisco Finesse
 4. گزارش گیری دقیق از سابقه یک مشتری
 5. ضبط مکالمات به منظور برررسی مجدد و رفع نقاط ضعف

چرا یک شرکت یا سازمان باید یک مرکز تماس cisco uccx داشته باشد؟

 1. مدیریت بهتر و دقیق تر کارمندان و کارشناسان توسط مدیر کالسنتر
 2. بهبود عملکرد و کنترل کیفیت کال سنتر
 3. مشخص شدن کمبودها و نیازهای یک سازمان
 4. بهبود خدمات ارتباط با مشتری
 5. افزایش بازدهی یک سازمان و کاهش هزینه های اضافی
 6. ارائه خدمات متنوع با قابلیت سفارشی و شخصی ساز

راه اندازی یک مرکز تماس یکپارچه سیسکو یا cisco uccx توسط مرکز تلکام ایران

مرکز تلکام ایران مجموعه ای متشکل از بهترین و مجرب ترین کارشناسان در زمینه راه اندازی یک مرکز تماس cisco uccx را دارا می باشد. راه اندازی مرکز تماس یکپارچه سیسکو می تواند علاوه بر ارائه خدمات مهمی نظیر سامانه تلفن گویا، سیستم یکپارچه سازی تلفن و کامپیوتر و کنترل و مدیریت خودکار تماس، موجبات کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و بهبود رضایت مشتری از یک سازمان شود.

این سیستم توسط کارشناسان ما  که به آخرین متدهای روز دنیا آشنا هستند، به بهترین شکل ممکن نصب و راه اندازی می گردد و قابلیت های سفارشی آن نیز به دلخواه شما روی آن پیاده سازی می گردد. نکته  مهمی که سبب تمایز میان مجموعه ما با سایر ارائه دهندگان این خدمات وجود دارد این است که اولویت اصلی مجموعه ما رضایت مشتری می باشد و خدمات ارائه شده توسط تیم ما در عین کیفیت بالا، مناسب ترین هزینه را داراست.
برای مشاور رایگان و  اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید.