مرکز تماس برج ها یا کال سنتر برج امروزه یکی از الزامات اصلی پس از تکمیل پروژه ساخت یک برج و واگذاری واحدهای آن به حساب می آید. راه اندازی کال سنتر برج‌ها اساسا توسط شرکت های ارائه دهنده این خدمات نظیر مرکز تلکام ایران انجام می پذیرد. مرکز تماسی که توسط مجموعه ما برای شما راه اندازی می شود، به دلیل اینکه سیستم معماری آن براساس سیستم عامل لینوکس است، قابلیت پردازش 3000 تماس را به طور همزمان نیز دارد.

آشنایی با مرکز تماس برج ها

به طور کلی راه اندازی یک مرکز تماس برای یک برج، به معنای پیاده سازی یک سیستم تحت شبکه یا ویپ می باشد که این سیستم قابلیت های پرشماری را در بستر شبکه به ساکنین یک برج مسکونی یا اداری بسته به نیازهایشان ارائه می دهد.


مجموعه AHG تلکام با بهره مندی از متخصصین برجسته ای که دارد، خدمات راه اندازی مرکز تماس برج ها را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه داده و سیستمی سفارشی و تحت شبکه را برای مدیریت آپشن‌های این سیستم برای شما طراحی خواهد کرد.

مرکز تماس برج ها چگونه راه اندازی می شود؟

برای راه اندازی یک مرکز تماس برای برج خود، شما ابتدا باید از طریق مخابرات برای خرید سیپ ترانک یا سیپ فون اقدام نمایید و پس از طی مراحل فوق و دریافت خط 5 رقمی یا خطوط سیپ فون از مخابرات، می توانید با کارشناسین ما در مجموعه AHG  تلکام تماس گرفته و از ما درخواست راه اندازی مرکز تماس نمایید. کارشناسین ما پس از بررسی های لازم در مورد نوع برج (مسکونی یا اداری) و تعداد واحدها، بهترین راهکار را به شما ارائه خواهند داد.

برای راه اندازی کال سنتر برج‌ها متخصصین شبکه ما با توجه به نیازهای ارتباطی ساکنین برج، اقدام به راه اندازی یک مرکز تماس نموده و ارتباطی یکپارچه را بین کال سنتر و واحدها و طبقات مختلف ساختمان برقرار می کنند.

پس از راه اندازی کامل مرکز تماس و برقراری ارتباطات اولیه، این امکان وجود خواهد داشت تا  با توجه به نیاز و نوع کاربری برج شما و مشترکین آن، خدمات تحت شبکه و امکانات سیستم ویپ یروی این مرکز تماس پیاده سازی شود.

حتما بخوانید : مزایای سیپ ترانک

مرکز تماس برج‌ها چه قابلیت‌هایی را به ساکنین ارائه می دهد؟

کال سنتر قابلیت های فراوان و متعددی را به ساکنان ارائه می دهد. معمولا برج‌های مسکونی به دلیل ایجاد یک سیستم تلفن داخلی و ارتباط نگهبانی با مشترکین، اقدام به راه اندازی یک مرکز تماس می کنند. برج‌های اداری اما علاوه بر یک سیستم تلفن داخلی می توانند از قابلیت های پرشمار مرکز تماس برج برای کسب و کار خود بهره بگیرند.

قابلیت های
قابلیت های

مهمترین قابلیت هایی که می توان روی کال سنتر در برج ها پیاده سازی کرد، عبارتند از:

  • امکان پیاده سازی انواع نرم افزار تحت شبکه
  • اماکن ایجاد ارتباط با سایر مراکز تماس نظیر مراکز تماس سیسکو، پاناسونیک و…
  • امکان سفارشی سازی و شخصی سازی به دلخواه شما
  • قابلیت تعریف شماره های منحصر به فرد مانند شماره حراست یا نگهبانی
  • قابلیت اتصال و هماهنگی با ساختار سیپ ترانک و سیپ فون مخابرات
  • عدم نیاز به تجهیزات اضافی جهت رجیستر و مسیر یابی تماس ها
  • امکان استفاده از خدمات تلفن گویا
  • قابلیت استفاده از خدمات اسکایپ فور بیزینس
  • امکان پیاده سازی انواع ماژول های CRM

نحوه راه اندازی مرکز تماس برج ها چگونه است؟

اگر قصد راه اندازی یک مرکز تماس برای برج خود را دارید، چه برج شما یک برج تجاری اداری باشد و چه یک برج مسکونی، فقط کافیست تا با یک کارشناس شبکه تماس بگیرید. در این صورت با دریافت مشاوره رایگان، بهترین اقدام را جهت بهینه سازی ارتباطات در برج خود انجام دهید.
کارشناسان شبکه تمامی اطلاعات لازم درباره شرایط، مراحل و تمامی هزینه‌های مربوط به راه اندازی مرکز تماس برج ها را به شما ارائه خواهند داد و با توجه به نیازهای شما، بهترین راهکارهای تحت شبکه را به شما ارائه خواهند داد.

نحوه راه اندازی مرکز تماس برج ها

قیمت راه اندازی این سرویس چقدر است؟

قیمت راه اندازی مرکز تماس برج‌ها در حالت کلی شامل یک قیمت پایه و یک قیمت متغیر دارد. قیمت پایه مربوط به هزینه اولیه راه اندازی یک مرکز تماس و ایجاد ارتباطات آن برای برج شما است.

اما بخش متغیر آن به ویژگی ها و قابلیت های اضافی که شما قصد پیاده سازی آن روی مرکز تماس خود را دارید بستگی خواهد داشت. طبیعتا هرچه تعداد این قابلیت ها و امکانات سیستم ویپ روی مرکز تماس شما افزایش یابد، هزینه نهایی شما نیز بیشتر خواهد شد.

در پایان

مرکز تلکام ایران یکی از شرکت‎های ارائه مرکز تماس برج‌هاست که با خط مشی و سیاست های مشتری مدارانه ای که دارد، همواره به دنبال ارائه بالاترین کیفیت و خدمات با مناسب ترین قیمت ها به شما عزیزان است.

سوالات متداول در خصوص این سرویس:

برای راه اندازی مرکز تماس برج خود و یا مشاوره رایگان، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید

تیم ایران تلکام

همانطور گفتیم وردپرس فقط یک اسکلت‌بندی اولیه به شما می‌دهد پس بقیه کارها با خودتان است.

درباره تیم ما بیشتر بدانید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید