راه اندازی میل سرور سازمانی

راه اندازی میل سرور سازمانی برای کسب و کارها و سازمان ها  می تواند سبب بهبود ارتباطات، صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها گشود. در این مطلب قصد داریم تا به طور کامل درباره راه اندازی میل سرور  صحبت کنیم، پس ابتدا لازم است بدانیم که میل سرور سازمانی چیست؟ در ادامه با مرکز تلکام ایران همراه شوید تا به این سوال شما پاسخ دهیم.

میل سرور سازمانی چیست؟

میل سرور سازمانی یا ایمیل سرور سازمانی در واقع به سرورهایی گفته می شود که وظیفه ارسال و دریافت ایمیل ها را در یک سازمان بر عهده دارند. یک سیستم شبکه برای پشتیبانی از میل سرور باید به نرم افزار email server مجهز باشد. این نرم افزار طیف وسیعی از گزارش گیری ها و آپشن های مدیریتی را جهت مدیریت و نظارت بر ایمیل های ورودی و خروجی به یک سازمان میسر می سازد.

حتما بخوانید :

چرا شرکت ها و سازمان ها به راه اندازی میل سرور سازمانی علاقه دارند؟

در گذشته اکثر مدیران تمایلی به راه اندازی این سرویس نداشتند و ترجیحشان استفاده از روش های قدیمی و سنتی جهت ارسال و دریافت ایمیل ها بود. اما در سال های اخیر و با مشاهده امکانات فوق العاده سرویس میل سرور سازمانی و ارائه انواع قابلیت های مدیریتی، مدیران شرکت ها و سازمان ها تا حد زیادی مجاب شده اند که استفاده از میل سرور سازمانی می تواند تا حد زیادی سبب بهبود ارتباطات سازمانی آنها با کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان گردد.

مراحل راه اندازی میل سرور سازمانی

راه اندازی میل سرور برای سازمان ها در چندین مرحله انجام می شود. این مراحل عبارتند از:

بازدید و نیاز سنجی

راه اندازی میل سرور سازمانی با توجه نوع و تعداد تجهیزات کامپیوتری و شبکه سازمان شما تعیین می گردد. کارشناسان AHG تلکام با بازدید از مجموعه شما و بررسی تجهیزات کامپیوتری و سخت افزاری موجود در سازمان شما، بهترین راهکار را با توجه به نیازها و امکانات سازمان شما، پیشنهاد خواهند داد.

پیاده سازی نرم افزار میل سرور

پس از بازدید و بررسی های نهایی، متخصصان برجسته شبکه ما با بهره مندی از دانش روز و تجربه ده ها پروژه موفق، سعی در پیاده سازی سرویس میل سرور سازمانی شما به بهترین شکل ممکن خواهند کرد. تمام مراحل پیاده سازی زیر نظر شما و با توجه به امکانات و نیازهای سازمان شما به درستی و با حوصله انجام خواهد شد. پس از پیاده سازی و راه اندازی نرم افزار میل سرور، حالا سازمان شما صاحب یک سیستم میل سرور است.

پشتیبانی حین انجام پروژه

از لحظه ابتدایی شروع پروژه تا زمان انتهای آن، کارشناسان ما به شکلی دقیق و مو به مو بر تمام مراحل انجام شده نظارتی کامل خواهند داشت و همه مراحل با پشتیبانی کامل حین اجرای پروژه انجام خواهد شد. به همین دلیل تمام مراحل به بهترین شکل و بدون خطا و اشکال انجام خواهند شد و نتیجه کار، رضایت کامل شما را در بر خواهد داشت.

ارائه گزارش کار

در انتها و پس از اجرای تمامی مراحل راه انداز میل سرور سازمانی، یک گزارش کار با ذکر جزئیات و شرح تمامی مراحل اجرای پروژه، به مدیر سازمان یا شرکت شما ارائه خواهد شد که شرح دقیق تمام هزینه ها نیز در آن ذکر شده است.

مزیت راه اندازی میل سرور سازمانی برای کسب و کارها چیست؟

شما می تواند نامه نگاری ها و کاغذ بازی های اداری را به کل برای سازمان شما از بین ببرد و موجب شود تا نامه نگاری های شما به شکلی سیستماتیک و با امنیت بالا انجام شود. شما با بهره مندی از یک میل سرور سازمانی می توانید ارتباط میان کارمندان سازمان خود را تحکیم بخشیده و به کارها سرعت ببخشید.

نظارت بر ایمیل های دریافتی و ارسالی از دیگر مزایای این سیستم می باشد، ضمن اینکه یک سیستم میل سرور سازمانی می تواند به شما در انجام فرآیند ایمیل مارکتینگ نیز کمک کند. به طور کلی راه اندازی این سرویس می تواند سبب کاهش هزینه های ارتباطی سازمان شما گردد و به شما در بهینه سازی ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی کمک بزرگی نماید.

برای راه اندازی میل سرور سازمانی یا مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید

تیم ایران تلکام

همانطور گفتیم وردپرس فقط یک اسکلت‌بندی اولیه به شما می‌دهد پس بقیه کارها با خودتان است.

درباره تیم ما بیشتر بدانید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید