نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند

معرفی نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند

مدیریت تماس‌های دریافتی در یک سازمان یا شرکت با مشتریان زیاد نیاز به ابزارهای پیشرفته‌ ای دارد. نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند ابزاری است که به کمک آن می‌توانید مخاطبین خود را مدیریت کرده و لیست کاملی از مخاطبین خود را به همراه شماره تلفن و سایر اطلاعات آن‌ها را جمع آوری کنید تا در زمان نیاز به آن مراجعه کرده و فعالیت‌های خاصی را روی آن‌ها انجام دهید.

نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند به گونه‌ای طراحی شده است که در هنگام دریافت تماس از مشتری، اطلاعاتی شامل نام، شماره تلفن و تاریخچه تماس‌های قبلی مشتری با اپراتور‌های مختلف را در اختیار اپراتور قرار می‌دهد. با توجه به این ویژگی، خلاصه‌ای از مکالمات قبلی در اختیار اپراتور قرار می‌گیرد، که به کمک آن می‌تواند به راحتی ادامه مکالمات را پیگیری کند.

امکانات دیگر دفترچه تلفن هوشمند شامل: مدیریت مخاطب، دسترسی به آخرین تماس‌های مخاطب، کارشناس مربوطه، دسترسی به تماس‌های ضبط شده مشتریان و امکان دانلود این فایل های صوتی می‌باشد. مرکز تلکام ایران با طراحی ماژول دفترچه تلفن هوشمند تلاش می‌کند به یکی از مهم‌ترین نیازهای شرکت‌های بزرگ و کوچک پاسخ بدهد. 

 

نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند

ارتباط دفترچه تلفن با سیستم حسابداری

 یکی از ویژگی بارز این ماژول امکان نمایش اطلاعات مالی مشتری در هنگام  دریافت تماس  میباشد. این قابلیت که به صورت POPUP  روی صفحه نمایش کاربر ظاهر میشود امکان ارتباط با نرم افزار های مالی نظیر سپیدار و راهکار را دارد و نمایش (صورت حساب های مالی، مانده بدهی، مبلغ چک های سر رسید شده، مانده اعتبار مشتری، میانگین خرید ماهانه، مبلغ پیش فاکتور تایید شده و …)  را در اختیار کارشناسان و تیم های فروش قرار میدهد تا در هنگام ارتباط با مشتری و صدور فاکتور و پیش فاکتور  از اخرین صورت وضعیت مالی مشتری با خبر باشند.

دفترچه تلفن هوشمند

نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند چگونه کار می‌کند؟

نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند یکی از ماژول‌های ویپ و یک نرم افزار تحت وب است  که هر یک از اعضا با توجه به نقش تعریف شده برای آن‌ها توانایی ایجاد، حذف و یا مدیریت مخاطبین را خواهند داشت. این ماژول در صورت نیاز می‌تواند با سیستم ERP، CRm و یا سیستم انبارداری شما یکپارچه شود و یک سری امکانات اضافه برای مرکز تماس شما فراهم کند. اشاره به این نکته ضروری است که ماژول دفترچه تلفن هوشمند روی همان سروری که سیستم voip  راه اندازی شده است، قابل نصب می‌باشد. در نتیجه نیازی به سخت‌افزارهای متعدد و مجزا نیست و همه این ویژگی‌ها را می‌توانید در یک سخت افزار پیاده سازی کنید. این برنامه دارای دو بخش مجزا به نام‌های کاربران و دفترچه تلفن می‌باشد. 

بخش کاربران

این بخش خود نیز به دو بخش گروه های دسترسی و کاربران تقسیم می‌شود. در بخش گروه‌های دسترسی می‌توانید نقش‌های مختلفی را تعریف کرده و برای هر یک از این گروه‌ها میزان دسترسی و امکاتنات مورد نیاز آن‌ها را تعیین کنید. برای مثال می‌توانید نقش‌های مدیر، فروشنده، پشتیبان و غیره را تعریف کنید. در بخش کاربران هم می‌توانید به راحتی تعیین کنید که هر کاربری چه نقشی باید داشته باشد. 

بخش دفترچه تلفن 

بخش دفترچه تلفن نسبت به بخش کاربران، قسمت‌های بیشتری دارد و از آن گسترده‌تر است. گروه‌های مخاطبین اولین بخش دفترچه تلفن است که به کمک آن به راحتی می‌توانید مجموعه‌ای از مخاطبین را دسته بندی کرده و و آن را برای هر گروه دسترسی ارسال کنید تا اعضای هر گروه به آن دسترسی داشته باشد. افزودن مخاطب قسمت دوم دفترچه تلفن الکترونیکی مرکز تلکام ایران است که به شما کمک می‌کند یک مخاطب جدید را به مجموعه خود اضافه کنید.

دو روش برای اضافه کردن مخاطبین جدید وجود دارد. در روش اول هر زمان که کاربر جدیدی با مجموعه شما تماس برقرار می‌کند، یک پاپ آپ برای اپراتور به نمایش در می‌آید که می‌تواند مخاطب جدبد را به لیست مخاطبین اضافه کند. در روش دوم با کلیک روی گزینه افزودن مخاطب، می‌توانید مخاطب جدیدی را ایجاد کرده و اطلاعات تکمیلی را برای مخاطب پر کنید. قسمت سوم دفترچه تلفن تحت شبکه، قسمت لیست مخاطبین است که در این بخش لیست مخاطبین به اپراتور نمایش داده می‌شود. این بخش یک نما و شمای کلی از تمام داخلی‌ها و شماره تماس‌های دفترچه تلفن را به اپراتور نمایش می‌دهد.

این بخش همچنین امکان فیلتر کردن لیست مخاطبین بر اساس فیلترهای مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای مثال می‌توانید با وارد کردن نام یک کمپانی یا یک ایمیل خاص به لیست مکالمات موجود دسترسی پیدا کنید. همچنین در این بخش امکان پخش کردن و دانلود کردن مکالمات قبلی موجود است. قسمت آخر بخش نرم افزار دفترچه تلفن هوشمنند، قسمت مخاطبین من است. این بخش برای کسانی است که سطح دسترسی پایین‌تری نسبت به بقیه افراد دارند. افراد در این بخش م یتوانند مخاطبینی که به آن ها دسترسی دارند، را مدیریت کنند.

 

نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند تحت وب

ویژگی‌های نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند

1- امکان اضافه کردن تعداد زیادی شماره داخلی برای هر مخاطب

2- حذف سخت افزارهای اضافه

3- امکان نوشتن شرح مکالمه 

4- امکان ذخیره و دانلود مکالمات

5- امکان نصب روی سیستم‌های freepbx

6- امکان یکپارچه سازی با نرم افزارهای crm و ERP در صورت نیاز

7- جستجوی مخاطبین بر اساس فیلترها

8- نشان دادن اطلاعات تماس گیرنده در حین تماس

9- ایجاد مخاطب جدید در زمان دریافت تماس

10- ایجاد نقش‌های مختلف و تعیین سطح دسترسی برای آن‌ها

11- نگهداری و پشتیبانی آسان

12- ارائه آپدیت‌های منظم و دوره‌ای

 

نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

همانند سرویس فکس اینترنتی که استفاده از آن در بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ کاربردی است، استفاه از نرم افزار دفترچه تلفن تحت شبکه هوشمند هم برای بسیاری از کسب و کارها مناسب است. البته این ماژول بیشتر برای کسب و کارهایی که ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی با مشتریان خود دارند، کاربردی است. از طرفی دیگر سازمان‌هایی که می‌خواهند فرایندهای کاری خود را مدرن کنند کاربردی خواهد بود. 

دفترچه تلفن الکترونیکی فارسی

نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند مرکز تلکام ایران به صورت کاملا بومی و منطبق با نیازهای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار به صورت کاملا فارسی بوده و تمام بخش‌های آن از زبان فارسی پشتیبانی می‌کنند. 

مزیت‌های استفاده از دفترچه تلفن هوشمند تحت وب 

1- برقرای تماس بدون نیاز به شماره‌گیری

به کمک نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند تحت شبکه به راحتی و بدون نیاز به شماره گیری می‌توانید با شماره‌های مورد نظر تماس برقرار کنید.  این ویژگی می‌تواند زمان صرف شده برای برقراری تماس را کاهش دهد و موچب صرفه جویی در زمان شود.

2- امکان ایجاد لیست مخاطبین 

با استفاده از نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند دیجیتال به راحتی می‌توانید لیستی از مخاطبین خود ایجاد کنید و تغییرات مورد نطر خود را در این لیست ایجاد کنید. به این ترتیب تمامی افرادی که به این لیست دسترسی دارند، می توانند تغییرات ایجاد شده را مشاهده کنند. در نتیجه می‌توان گفت که مدیریت مخاطبین راحت‌تر شده است. 

 

3- تعیین سطح دسترسی برای هر فرد

نرم افزار دفترچه تلفن هوشمند این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا نقش‌های مختلفی را برای افراد استفاده کننده از این ماژول تعیین کنید. به کمک این ویژگی سطح دسترسی هر فرد تعیین می‌شود و فقط مدیران به تمامی امکانات این ماژول دسترسی خواهند داشت.

کسانی که تجربه همکاری با ما را دارند

ماژول‌های مشابه