ماژول دریافت تماس از سایت چیست؟

برقرای ارتباط مستقیم و از نزدیک با کاربران سایت، به آن ها حس امنیت و اعتماد را القا می‌کند و می‌تواند مشکلات کاربران شما را ساده‌تر حل کند. ماژول دریافت  تماس مرکز تلکام ایران ماژولی است که با همین هدف ایجاد شده است. ماژول دریافت تماس از سایت به کاربران شما این اجازه را می‌دهد که بر بستر اینترنت با شما تماس برقرار کنند. این ویژگی می‌تواند فرایندها پیچیده و انتظارهای طولانی را برای کاربران از بین ببرد و در نتیجه تجربه کاربری بهتری را برای آن ها ایجاد کند. 

ماژول دریافت تماس از سایت

ماژول دریافت تماس از سایت چگونه کار می‌کند؟

با نصب ماژول دریافت تماس از سایت، یک آیکون کوچک در پایین صفحه سمت راست یا چپ اضافه می‌شود که به کاربران با کلیک روی آن می‌توانند با یکی از بخش‌های مختلفی که قبلا تعیین کرده‌اید، تماس برقرار کنند. به این صورت که با کلیک روی آیکون تماس یک منوی کشویی در اختیار افراد قرار می‌گیرد که می‌تواتند شامل بخش‌هایی مانند: فروش، پشتیبانی، بخش فنی و غیره باشد. با کلیک روی هر کدام از این گزینه ها یک تماس صوتی با بخش مربوطه برقرار می‌شود. برقراری تماس در این حالت به سیستم مخابرات وابسته نبوده و از طریق اینترنت امکان پذیر خواهد بود. در نتیجه هزینه زیادی برای کاربر در بر نداشته و فقط از حجم بسته کاربر کاسته می‌شود. 

تماس یار

کاربردهای ماژول دریافت تماس از سایت

1- افزایش 40% تماس​‌های ورودی

2- افزایش قدرت دیجیتال مارکتینگ

3- بالا بردن تعامل و اطمینان سایت

4- قابلیت ایجاد یکپارچگی  در اتوماسیون

5- امکان درخواست تماس از طریق اپلیکیشن و موبایل

6- ارائه آپدیت‌های منظم و دوره‌ای 

استفاده از این ماژول برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

وقتی صحبت از صدور و یا تحویل قبوض، پشتیبانی از محصول یا خدمات و سایر موارد ارتباط با مشتری مطرح می‌شود، عمده مشتریان، تماس تلفنی را به هر ابزار ارتباطی دیگری نظیر ایمیل و یا چت آنلاین ترجیح خواهند داد. امروزه کسب و کارهای زیادی به اینترنت وابسته است و استفاده از ماژول دریافت تماس برای بسیاری از این کسب و کارها می‌تواند مثمر ثمر باشد. استفاده از این ماژول برای کسب و کارهایی نظیر آژانس‌های هواپیمایی، دفاتر گردشگری و توریستی، فروشگاه‌های اینترنتی و  به طور کلی هر نوع کسب و کاری که به نحوی در فرآیند ارائه محصول یا خدمات به اینترنت وابسته هستند، می‌تواند مفید و درآمد زا باشد و سبب رشد میزان فروش مجموعه گردد.
 
 

مزیت‌های استفاده از ماژول دریافت تماس از سایت

1- عدم نیاز به خطوط آنالوگ مخابرات

با استفاده از ماژول دریافت تماس از طریق سایت دیگر به خطوط آنالوگ مخابرات نیازی نخواهید داشت و تمامی مکالمات شما و مخاطبانتان بر بستر اینترنت انجام خواهد شد. عدم استفاده از خطوط آنالوگ مخابرات می‌تواند هزینه‌های تماس افراد را به شدت کاهش دهد. چرا که در این حالت فقط هزینه اینترنت پرداخت می‌وشد که معمولا اینترنت هزینه‌ی پایین تری نسبت به تماس‌های آنالوگ دارد.

2- ایجاد چندید درگاه ارتباطی مستقیم

با استفاده از ماژول دریافت تماس از سایت به راحتی می‌توانید به صورت همزمان چندین گزینه مختلف را در اختیار کاربران قرار دهید تا با بخش مورد نظر خود تماس برقرار کنند. این کار دو مزیت بزرگ دارد: اول اینکه ترافیک تماس‌های پخش شده و هر بخش می‌تواند به راحتی تماس‌های مربوط به خود را مدیریت کند. دوم اینکه کاربر هم ساده‌تر به چیزی که می‌خواهد دست پیدا می‌کند و دیگر نیازی نخواهد بود برای برقرای تماس مدت زیادی را منتظر بماند.

3- کاهش صف انتظار

با استفاده از ماژول دریافت تماس از سایت به راحتی می‌توانید چندین درگاه ارتباطی ایجاد کنید که هر کدام از آن‌ها به صورت همزمان چندین تماس را دریافت کنند. با این کار محدودیت‌های دریافت تماس‌های همزمان از بین رفته و به راحتی می‌توانید تا 200 تماس همزمان را مدیریت کنید. 

 

4- ارائه ظرفیت واقعی

در حال حاضر سیستم‌های مخابراتی به دلالیل مختلف از جمله تحریم‌ها به صورتی ارائه می‌شوند که ظرفیت اسمی و ظرفیت عملیاتی این سرویس‌ها با هم متفاوت است. فرض کنید شما یک سرویس انتخاب کرده‌اید که قرار است 30 تماس همزمان را مدیریت کنید، اما مخابرات سرویسی 15 کاناله را به شما تحویل خواهد داد و توانایی مدیریت 15 تماس همزمان را خواهید داشت. در این حالت شما هزینه بیشتری پرداخت کرده‌اید و خدمات کمتری به دست آورده اید. با استفاده از ماژول دریافت تماس در سایت با این مشکلات روبرو نخواهید بود و به راحتی می‌توانید تعداد تماس‌های ورودی خود را مدیریت کنید. 

5- بهبود سئو سایت

شاید با دیدن عنوان بهبود سئو سات تعجب کرده باشید و با خودتان فکر می‌کنید که استفاده از ماژول دریافت تماس از سایت چطوری می‌تواند به بهبود سئو کمک کند؟ جواب بسیار ساده است با افزایش session duration. در واقع زمانی که کاربر از طریق این ماژول با سایت شما تماس برقرار می‌کند، مجیور است در سایت شما باقی بماند. همین موضوع باعث می‌شود که تایم زیادی را در سایت شما سپری کند. هر چه یک نفر بیشتر در سایت شما باقی بماند نشان رضایت کاربر از سایت شما است. در نتیجه گوگل رتبه‌های شما را بهبود خواهد بخشید. 

سوالات متداول در مورد دریافت تماس از سایت

 ماژول دریافت تماس از سایت به چه سخت افزار یا نرم افزار اضافی نیاز دارد؟

این ماژول به صورت یک نرم افزار بر روی مرکز تماس ویپ شما نصب می‌گردد و نیازمند سخت افزار و نرم افزار جداگانه‌ای نمی‌باشد.

راه اندازی یک ماژول دریافت تماس از سایت چقدر طول می‌کشد؟

کارشناسان و متخصصین ما در زمان کوتاهی در حدود 15 دقیقه می‌توانند این سامانه را روی سایت شما نصب نموده و آن را راه اندازی کنند.

آیا می توان چند کلید تماس برای استفاده از این ماژول داشته باشیم؟

شما به منظور استفاده از این سیستم، می‌توانید به تعداد دلخواه کلید تماس را برای بخش‌های مختلف سایت خود تعبیه کنید، سایت شما چه یک کلید تماس داشته باشد و چه چند کلید، تمام هزینه‌های تماس برای مشتریان شما رایگان خواهد بود و مبلغ تماس همانند یک تماس عادی بر روی قبض شما اضافه خواهد شد.

 آیا این سیستم قابلیت تنظیم روز و ساعت را دارد؟

بله، این ماژول قابلیت تنظیم ساعت و روز را برای پذیرش تماس‌های مشتری دارا می‌باشد. شما می‌توانید این سیستم را برای سرویس دهی به مشتری در ساعات و روزهای دلخواه خود تنظیم کنید.

گزارش مکالمات در این ماژول به چه صورت است؟

تمامی تماس‌های انجام شده میان مشتری و مشاوران شما به وسیله این ماژول کاملا ثبت و ضبط می‌شود و شما به عنوان مدیر سایت می‌توانید تایم مکالمات و هزینه هر مکالمه را مشاهده کنید. همچنین به وسیله این قابلیت، شما می‌توانید به تحلیل تماس‌های دریافتی پرداخته و ببینید که در چه روزها و ساعاتی مشتریان بیشتری با شما تماس گرفته‌اند.

هزینه‌های راه اندازی یک ماژول دریافت تماس از سایت چقدر است؟

ماژول دریافت تماس از سایت یک سرویس سالیانه است. این سرویس بهترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه می‌دهد. هزینه هر تماس مشتری در این سیستم به عهده شماست و شما پس از ثبت نام و راه اندازی این ماژول پکیج‌های یک ساله به شما تعلق می‌گیرد و در این مدت شما از پشتیبانی این محصول برخوردار هستید،  به عبارت دیگر شما بابت زمان‌هایی که مشتری با شما تماس می‌گیرد هزینه می‌پردازید و در شرایط عادی این سیستم برای شما هزینه‌ای به همراه نخواهد داشت.

کسانی که تجربه همکاری با ما را دارند

ماژول‌های مشابه