پنل اس ام اس

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی یا پنل اس ام اس (sms) یک پلتفرم است که امکان ارسال پیامک به صورت تکی یا گروهی را برای شما فراهم می‌کند. استفاده از این پنل این امکان را به شما می‌دهد که به طور مستقیم با کاربران خود در ارتباط باشید. ماژول پیامک با کاربردهای بسیار متنوع باعث شده است که به یکی از مهم‌ترین ارکان بازاریابی تبدیل شود. چرا که می‌تواند ارتباط مستقیم با مشتری را برای شرکت‌ها و سازمان‌های امکان پذیر سازد.

از موارد پر کاربرد این این پنل می‌توان به سازمان‌ها و مشاغلی که روی دیجیتال مارکتینگ و ارتباط سریع با مشتری تمرکز بالایی دارند، اشاره کرد.

اکثر مشاغل یاد شده به دلیل بازار رقابتی، روش‌های نوینی در جهت حفظ ارتباط با مشتری اتخاذ کردند، ادغام ماژول دفترچه تلفن هوشمند و ماژول پیامک، یکی از این روش‌ها با کیفیت در امر مشتری مداری و ارتباط  در دیجیتال مارکتینگ است.

پنل sms

پنل پیامک مرکز تلکام ایران چگونه کار می‌کند؟

این ماژول در 2 حالت مستقل کمپ تبلیغاتی و ادغام با دفترچه تلفن قابل دسترس و فعال سازی میباشد.

پنل پیامک کمپینگ

پیامک کمپینگ قابلیت ایجاد کمپ تبلیغاتی به 2 روش را دارد. در روش اول ایجاد کمپ بر اساس ورود شماره ها از طریق فایل exel میباشد. در این روش ایجاد کمپ بر اساس بازار حوضه ای مشخص نظیر (پیمانکاران ساختمانی – پزشکان – مهندسان و …) تشکیل میشود. در روش دوم  بر اساس فیلتر گروه و یا انتخاب از دفترچه تلفن هوشمند میتوان فرایند کمپ و تبلیغات را شروع کرد.

پنل پیامک کمپینگ

ماژول پیامک و دفترچه تلفن

این قابلیت که با ادغام سازی ماژول در دفترچه تلفن هوشمند فعال میشود و باعث افزایش سرعت ارتباط با مشتری میشود و میتواند با ارسال پیام پیش تایین شده نظیر (آدرس – تایید عضویت – شعبه فعال – انبار تحویل کالا و …)   خطای انسانی را به حداقل رساند و سرعت و عملکرد تیم ها  در ارتباط با مشتری را افزایش داد.

 

ماژول پیامک و دفترچه تلفن

کاربردهای پنل اس ام اس 

1- امکان ارسال پیام گروهی

4- امکان یک پارچه سازی با crm

2- قابلیت ارتباط با ماژول دفترچه تلفن

5- ایجاد ارتباط مستقیم و کارآمد با مشترک

3- امکان ارسال پیام‌های پیش تعیین شده در دفتر‌چه تلفن

6- آپدیت منظم و دوره‌ای ماژول

استفاده از سامانه پیامکی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

هر شرکت یا سازمانی که به به طور مستقیم و تلفنی با کاربران خود در ارتباط ایت می‌تواند از سامانه پیامکی  استفاده کند. استفاده از این ماژول بسته به نوع کسب و کار و اندازه سازمان بسیار متفاوت خواهد بود. برای مثال پس از پایان هر تماسی که از خطوط ایرانسل برقرار می‌شود یک پیامک حاوی هزینه تماس و باقیمانده اعتبار برای کاربر ارسال می‌شود تا کاربر از هزینه‌های جاری خود به خوبی با خبر شود. 

 

کسانی که تجربه همکاری با ما را دارند

ماژول‌های مشابه