پنل اس ام اس

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی یا پنل اس ام اس (sms) یک پلتفرم است که امکان ارسال پیامک به صورت تکی یا گروهی را برای شما فراهم می‌کند. استفاده از این پنل این امکان را به شما می‌دهد که به طور مستقیم با کاربران خود در ارتباط باشید. پنل اس ام اس در بسیاری از موارد می‌تواند کاربردهای بسیار زیادی داشته باشد. کاربردهای متنوع پنل پیامکی باعث شده است که به یکی از مهم‌ترین ارکان بازاریابی تبدیل شود. چرا که می‌تواند ارتباط مستقیم با مشتری را برای شرکت‌ها و سازمان‌های امکان پذیر سازد. همچنین این سامانه نقش مهمی ایجاد اعتماد به برند شما دارد. از موارد پر کاربرد این این پنل می‌توان به سازمان‌ها و مشاغلی که روی دیجیتال مارکتینگ تمرکز بالایی دارند، کلینیک‌های زیبایی، هتل‌ها ، رستوران‌ها و ….. اشاره کرد.
اکثر مشاغل یاد شده به دلیل بازار رقابتی، روش‌های نوینی در جهت حفظ ارتباط با مشتری اتخاذ کردند و یکی از این روش‌ها دیجیتال مارکتینگ استفاده از سامانه پیامکی است، که این ماژول یکی از ماژول های توسعه یافته در این دسته قرار می‌گیرد.

پنل sms

پنل پیامک مرکز تلکام ایران چگونه کار می‌کند؟

مکانیزم پنل اس ام اس به گونه‌ای است که می‌تواند برای حالت‌های مختلفی برنامه ریزی شود. برای مثال: هنگامی که مشتری با رستوران یا مراکز زیبایی و … تماس می‌گیرد برای دریافت آدرس با زدن داخلی مربوطه در منو، آدرس به صورت خودکار برای آن شماره ارسال شود و یا برای مشترکین که با شماره شهری تماس گرفتند قبل از ارسال پیام، شماره موبایل از مشترک درخواست شود و سپس به شماره موبایل مشتری پیامک ارسال گردد.  از دیگر موارد استفاده می‌توان به ارسال پیام تکریم و سپاسگذاری در پایان تماس با مشتری اشاره کرد که این مورد در نوبه خود، با ارسال متن مناسب می‌تواند در انتقال حس اهمیت و مهم شمردن مشتری بسیار تاثیر گذار باشد. 

سامانه پیامکی

کاربردهای پنل اس ام اس 

1- امکان شخصی سازی بالا

4- پشتیبانی و نگهداری آسان

2- ایجاد ارتباط مستقیم و صمیمی با کاربران

5- آپدیت منظم و دوره‌ای ماژول

3- امکان یکپارچه سازی با CRM

استفاده از سامانه پیامکی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

هر شرکت یا سازمانی که به به طور مستقیم و تلفنی با کاربران خود در ارتباط ایت می‌تواند از سامانه پیامکی  استفاده کند. استفاده از این ماژول بسته به نوع کسب و کار و اندازه سازمان بسیار متفاوت خواهد بود. برای مثال پس از پایان هر تماسی که از خطوط ایرانسل برقرار می‌شود یک پیامک حاوی هزینه تماس و باقیمانده اعتبار برای کاربر ارسال می‌شود تا کاربر از هزینه‌های جاری خود به خوبی با خبر شود. 
 

کسانی که تجربه همکاری با ما را دارند

ماژول‌های مشابه